ART / Watercolor paintings & Drawings / Silk painting 7278646
nr 727 8646
SILK PAINTING
1800-talets 1a hälft, ramens innermått: 21x14, damages.
1800-talets 1a hälft, ramens innermått: 21x14
Condition: skador
600
SEK 250
Monday November 28 2011
at 19:01:30
150 kr
200 kr