MÖBLER / Skåp & hyllor / Sideboard 16558169
nr 1655 8169
Sideboard
1950 / 1960-tal, fd TV-skåp, teak. Längd: 79 cm. Djup: 37 cm. Höjd: 83 cm
Kondition: saknar bakstycke, slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 4 november 2024
kl 20:39:00
3/11 14:56:02
100 kr
4/11 20:32:33