KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulpturer 5933167
nr 593 3167
Skulpturer
2 st, Gips, Tidigt 1900-tal, höjd: 36
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 10 augusti 2009
kl 18:11:25
850 kr
750 kr
850 kr