KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulpturer 16697242
nr 1669 7242
Skulpturer
2 st, Lena Holmberg, vaxfigurer, 1980-tal. Höjd: 85 cm ca
Kondition: slitage, skador
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 16 december 2024
kl 19:49:37
16/12 19:44:37
16/12 19:45:45