KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 5166304

nr 516 6304

Skulptur

Rörstrand, majolica, 1890-tal, längd: 46, höjd: 55 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

Utrop:

5.000 kr

Såld:

14.800 kr

måndag 31 mars 2008

Rörstrand