KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 15915274
nr 1591 5274
Skulptur
Gunilla Ignberg. Signerad, daterad 96, Kallbrons, "First love". Längd: 34 cm. Djup: 10 cm, höjd: 24 inklusive sockel
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 22 januari 2024
kl 18:02:36
500 kr
700 kr