KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 15915274

nr 1591 5274

Skulptur

Gunilla Ignberg. Signerad, daterad 96, Kallbrons, "First love". Längd: 34 cm. Djup: 10 cm, höjd: 24 inklusive sockel

Utrop:

800 kr

Såld:

800 kr

måndag 22 januari 2024
kl 18:02:36