KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 10941684
nr 1094 1684
Skulptur
förgylld brons, Tibet, 1700-tal, höjd: 16, 5
Utrop:
8.000 kr
Såld:
6.800 kr
måndag 6 mars 2017
kl 19:06:25
6.000 kr
6.200 kr
6.400 kr
6.600 kr