KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 11086495

nr 1108 6495

Skulptur

Erika Höglund (f. 1971), Målerås, höjd: 36 + skulptur, signerad SG, Strömbergshyttan, höjd: 14

Kondition: en av skulpturerna med skador

Utrop:

600 kr

Såld:

600 kr

måndag 15 maj 2017
kl 19:50:01

Strömbergshyttans glasbruk