KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 12409220

nr 1240 9220

Bruno Bruni

(f. 1935), Italien

Skulptur, "Kleine Venus", Sockel i marmor. Signerad, numrerad 26/1250. Höjd: 17,5 cm

Bruno Bruni, italiensk bildkonstnär född 1935.

Utrop:

3.000 kr

Såld:

2.800 kr

måndag 11 mars 2019
kl 20:59:10

11/3 14:25:04 1      Vinnande bud

Bruno Bruni

Läs mer om Bruno Bruni