MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Provdockshuvuden 9177144

nr 917 7144

Provdockshuvuden

2 pcs, 1950s. , height: 44, wear, damages.

2 st, 50-tal. , höjd: 44

Condition: slitage, skador

800

SEK 3400

Monday October 13 2014
at 19:11:36