Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Tryck 15218291



*

nr 1521 8291


Tryck

Alexander Wetterling. Monogramsignerad AC, "1843", torgscen. Bildmått: 15x26 cm, yttermått inklusive ram: 27x41 cm


Utrop:

500 kr

Sista tid för bud online:

måndag 13 februari 2023
kl 20:10:00


bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: alexander wetterling konst torgscen tryck
  • 6363 Batiktavla
    Kheng-Wah Yong, 87x87 cm, yttermått inklusive ram:..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 18:32
  • 6313 EmaljmÃ¥lningar
    2 st, Lars Erik Holm. Signerade, 40x30cm, oramade
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 19:39
  • 8086 Väggrelief
    Oidentifierad konstnär. 1800-tal, Viktoriansk, för..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 18:56




Ladda ner broschyr