ART / Lithographs / Portfolio 9884357
nr 988 4357
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
5 pcs. Stig Claesson Slas (1928-2008), Stig Claesson Slas (1928-2008), 'Yngve Frejs landskap', numrerade och signerade, sheet: 48x63,
PORTFOLIO, 5 st. Stig Claesson Slas (1928-2008), Stig Claesson Slas (1928-2008), 'Yngve Frejs landskap', numrerade och signerade, bladets mått: 48x63
Stig Claesson Slas, born 1928 in Stockholm, dead 2008, Swedish painter.
1000
SEK 1400
Monday October 19 2015
at 18:14:19
700 kr
800 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.300 kr
- Thema-auction
Oct 19
Read more about Grafik
Stig Claesson Slas
Read more about Stig Claesson Slas