MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Pipe stand 7394307

nr 739 4307

PIPE STAND

mahogany, height: 82, wear, damages.

Mahogny, höjd: 82

Condition: slitage, skador

600

SEK 100

Monday February 6 2012
at 17:44:57

4/2 09:02:26 1      Vinnande bud