KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Tavlor 16515271

nr 1651 5271

Tavlor

Ett par, Kina, Antika, trärelief, dekor med hjort & trana, yttermått inklusive ram: 49x62 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

700 kr

Såld:

450 kr

måndag 21 oktober 2024
kl 18:48:18