KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 12455516
nr 1245 5516
Pastell
Oidentifierad konstnär. Berns Salonger, 1950-tal. Signerad. Motivet: 28x20
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 1 april 2019
kl 20:10:29
150 kr