KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 13316497
nr 1331 6497
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Pastell, Ã…ker. Signerad, daterad 76. Motivet: 39x49 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 1 juni 2020
kl 19:36:22
700 kr
800 kr
900 kr
1.400 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas