KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 6423733

nr 642 3733

Pastell

Signerad, Kustlandskap, 27x71

Utrop:

100 kr

Såld:

750 kr

måndag 31 maj 2010
kl 19:38:17