KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 14976287
nr 1497 6287
Olle Carlström
(1920-2006), Sverige
Pastell, Stilleben. Signerad, 62x47 cm, yttermått inklusive ram: 78x62 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 24 oktober 2022
kl 19:22:17
300 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
Olle Carlström
Läs mer om Olle Carlström