KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 8525002
nr 852 5002
Pastell
JF Henry Schäf, Damporträtt, signerad 1921, 65x48
Utrop:
5.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 14 oktober 2013
kl 19:51:54
14/10 19:45:03