KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 15643262
nr 1564 3262
Evy Låås
(1923-1999), Sverige
Pastell, Rumsinteriör. Signerad, bildmått 46x63 cm, yttermått inklusive ram: 52x70 cm
Evy Låås, född 1923, död 1999, svensk målare, tecknare och författare.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 18 september 2023
kl 19:36:46
16/9 01:04:41
Evy Låås
Läs mer om Evy Låås