KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12343400

nr 1234 3400

Valerij Chirkov (1943), "We not fly", Signerad. Olja på pannå, 71x53

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.700 kr

måndag 11 februari 2019
kl 18:39:07