KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12343400

nr 1234 3400

Valerij Chirkov (1943), "We not fly", Signerad. Olja på pannå, 71x53

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.700 kr

måndag 11 februari 2019
kl 18:39:07

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor