KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16733216
nr 1673 3216
Natalia Johansson
(f. 1961), Sverige
Oljemålning, "Regn". Signerad. Olja på duk, 20x50 cm, oramad
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 20 januari 2025
kl 20:59:54
20/1 19:11:13
Natalia Johansson
Läs mer om Natalia Johansson