KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13342444
nr 1334 2444
Helmut Mantel
(1925-1979), Sverige
Oljemålning, Helmut Mantel (1925-1979), Tyskland. Stilleben. Signerad. Olja på duk, 91x79 cm
Helmut Mantel, tysk-svensk bildkonstnär född 1925, död 1979.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 29 juni 2020
kl 20:44:41
25/6 13:13:06
1.000 kr
28/6 16:25:12
Helmut Mantel
Läs mer om Helmut Mantel