KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 15643152

nr 1564 3152

Oljemålningar

2 st, Oidentifierad konstnär. Rökande man, kvinna med fat, Signerade 1914, daterade 1914. Olja på duk, 32x21 cm, yttermått inklusive ram: 42x35 cm

måndag 18 september 2023
kl 19:06:19