KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 13449494

nr 1344 9494

Oljemålningar

4 st, Kerstin Johansson. Signerade. Olja på duk, 25x25 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 31 augusti 2020
kl 19:10:08

     350 kr
(BEVAKNINGSPRISET EJ UPPNÃ…TT)
     450 kr