KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 17493060
nr 1749 3060
Oljemålningar
2 st, Else Hermansson (1900-1997), Sverige. Signerad, landskap. Olja på pannå, 41x33, oramade
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 8 december 2025
kl 18:26:13
8/12 04:18:52
8 dec
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer