KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 14024199
nr 1402 4199
Eddie Hammarström
(1916-1993), Sverige
Oljemålningar, 2 st, Eddie Hammarström, Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 50x57-74x44 cm
Eddie Hammarström, svensk konstnär född 1916, död 1993.
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 7 juni 2021
kl 18:07:15
150 kr
Eddie Hammarström
Läs mer om Eddie Hammarström