KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 14204171
nr 1420 4171
Oljemålningar, 2 st, Bertil Widbrant (f. 1914), Sverige. Landskap med fåglar & djur. Signerade. Olja på duk, 45x53, yttermått inklusive ram: 60x70 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 27 september 2021
kl 19:02:11
500 kr
700 kr