KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14177423
nr 1417 7423
Zoia Krukowskaja
(1903-1999), Sverige
Oljemålning, Stilleben i guld. Signerad. Olja på pannå, 26x22 cm, yttermått inklusive ram: 36x31 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.800 kr
måndag 6 september 2021
kl 18:53:11
1.500 kr
1.900 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
2.400 kr (Budbetjänt)
2.600 kr
Zoia Krukowskaja
Läs mer om Zoia Krukowskaja