KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15837237

nr 1583 7237

Zbigniew Zolkiewski, Kosacker. Signerad. Olja på duk. 24x32 cm, yttermått inklusive ram: 33x41 cm

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 4 december 2023
kl 18:18:07

4/12 15:38:16 1      Vinnande bud