KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14664154
nr 1466 4154
Walter du Halde
(f. 1919), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 61x51, yttermått inklusive ram: 85x73 cm
Walter du Halde, svensk bildkonstnär född i Chile 1919.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 9 maj 2022
kl 19:53:39
9/5 11:00:59
100 kr
9/5 19:47:38
Walter du Halde
Läs mer om Walter du Halde