KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16034399
nr 1603 4399
W A Johansson, H-fors. Signerad, daterad 1869, Landskap med ekipage. Olja på duk, 74x95 cm, yttermått inklusive ram: 94x116 cm
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 4 mars 2024
kl 19:25:08
3/3 19:03:36