KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12197417
nr 1219 7417
Viktoria Hallenius
(f. 1971), Sverige
Oljemålning, "Skiers at dusk", signerad Viktoria Hallenius, signerad och daterad 2017 a tergo. Olja på duk, 15x14 cm
Viktoria Hallenius, svensk bildkonstnär född i Göteborg 1971.
måndag 26 november 2018
kl 20:37:08
Viktoria Hallenius
Läs mer om Viktoria Hallenius