KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16374114
nr 1637 4114
Vicente Martin
(1911-1998), Uruguay
Oljemålning, Vicente Martin (1911-1998), Uruguay, Stilleben. Signerad. Olja på pannå, 58x54 cm, yttermått inklusive ram: 80x75 cm
Vicente Martin, uruguayansk konstnär född 1911, död 1998.
Utrop:
500 kr
måndag 26 augusti 2024
kl 18:40:43
Vicente Martin
Läs mer om Vicente Martin