KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14145139
nr 1414 5139
Veikko Aaltona
(1910-1990), Finland
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 54x45cm, yttermått inklusive ram: 73x64cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 23 augusti 2021
kl 20:03:15
150 kr
Veikko Aaltona
Läs mer om Veikko Aaltona