KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13878434
nr 1387 8434
Veikko Aaltona
(1910-1990), Finland
Oljemålning, Signerad, daterad 1985. Olja på duk, 88x116, yttermått inklusive ram: 102x130 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
250 kr
måndag 29 mars 2021
kl 18:49:05
24/3 19:34:27
200 kr
29/3 16:40:23
Veikko Aaltona
Läs mer om Veikko Aaltona