KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14145028
nr 1414 5028
Veikko Aaltona
(1910-1990), Finland
Oljemålning, Signerad, daterad 69. Olja på duk, 34x26cm, yttermått inklusive ram: 54x46cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 23 augusti 2021
kl 19:51:55
21/8 13:54:58
Veikko Aaltona
Läs mer om Veikko Aaltona