KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16045331

nr 1604 5331

Oidentifierad konstnär. 1800-tal, ej signerad, Slup vid Skokloster. Olja på duk, 28x36 cm, yttermått inklusive ram: 41x49 cm

Kondition: slitage, krackeleringar

Utrop:

800 kr

Såld:

900 kr

måndag 11 mars 2024
kl 18:10:25