KONST / Oljemålningar / Oljemålning 9131348
nr 913 1348
Oidentifierad konstnär, 1800-tal, Kustlandskap me båt, 38 x 49
Kondition: skadad duk, slitage
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 22 september 2014
kl 19:52:04
900 kr
1.100 kr
1.300 kr