KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15243099
nr 1524 3099
Oidentifierad konstnär. Stilleben. Signerad F Larson. Olja på pannå, 45x37 cm, yttermått inklusive ram: 62x53 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 27 februari 2023
kl 19:54:46
350 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
700 kr
700 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
6
1.000 kr