KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15029122
nr 1502 9122
Oidentifierad konstnär. Stilleben. Signerad, fransk ram och pannå. Olja på pannå, 25x19 cm, yttermått inklusive ram: 42x36 cm
Kondition: skadad ram
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 14 november 2022
kl 20:47:57
14/11 20:11:48