KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11955249

nr 1195 5249

Oidentifierad konstnär. Skånegård, signerad och daterad. Olja på duk, 34x41 cm

Utrop:

300 kr

måndag 6 augusti 2018
kl 20:56:52