KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16338393

nr 1633 8393

Oidentifierad konstnär. Signerad Th Lindh, Gårdslandskap. Olja på duk, 19x22 cm, yttermått inklusive ram: 32x36 cm

Kondition: färgbortfall

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 29 juli 2024
kl 18:45:36