KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16306272
nr 1630 6272
Oidentifierad konstnär. Signerad Th Lind, Stadsmotiv. Olja på duk, 44x60 cm, yttermått inklusive ram: 63x78 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 1 juli 2024
kl 19:30:07
1/7 18:58:17