KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16165094
nr 1616 5094
Oidentifierad konstnär. Signerad R Cavaller, madonnaskulptur. Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 85x39 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 29 april 2024
kl 20:35:58
28/4 10:39:30
100 kr
29/4 19:26:03