KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15249483

nr 1524 9483

Oidentifierad konstnär. Signerad Nyh-m, trappa. Olja på duk, 41x26 cm, yttermått inklusive ram: 51x36 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

600 kr

måndag 27 februari 2023
kl 20:47:47