KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12064018
nr 1206 4018
Oidentifierad konstnär. Signerad ISE. Sista Styverns trappor, daterad, 1984. Olja på duk, 51x60 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 24 september 2018
kl 19:12:28
150 kr