KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14314040
nr 1431 4040
Oidentifierad konstnär. Signerad Busman, marin. Olja på duk, 30x40, yttermått inklusive ram: 50x50 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 15 november 2021
kl 19:58:33
14/11 13:04:14
150 kr
15/11 09:34:37