KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14797297
nr 1479 7297
Oidentifierad konstnär. Signerad A Hoffman, blomsterstilleben. Olja på pannå, 45x35 cm, yttermått inklusive ram: 63x53 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 18 juli 2022
kl 19:17:21
1.100 kr
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr