KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13925030
nr 1392 5030
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad, W H C, 1887. Olja på duk, 34x52, yttermått inklusive ram: 55x72 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 26 april 2021
kl 20:16:59
26/4 19:19:12